بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

حکمت سیاسی اسلامی؛ مفاهیم بنیادین - جلد هشتم

ناشر موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران

نویسنده علی اکبر علیخانی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 830

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 74098 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، جلد هشتم از این مجموعه است که مؤلف در آن طرح پژوهشی مفاهیم بنیادین فلسفه سیاسی اسلامی برای آگاه شدن و آگاهی دادن، بازخوانی و تحلیل میراث عقلانی و استدلالی حکیمان و اندیشمندان مسلمان را بیان نموده تا در راستای تمدن سازی ایرانی اسلامی، بسترهای نظری فلسفه سیاسی و علم مدنی اسلامی را مبتنی بر سنت عقلانی اسلامی- ایرانی فراهم سازد و در جهت کاهش سرمایه سوزی، به سوی سرمایه سازی و احیای میرا عقلانی و استدلالی خویش در حوزه سیاست، گامی گروهی، منسجم و نظام مند بردارد.

این طرح دیدگاه ها و نظریه های فلاسفه، حکیمان و اندیشمندان مهم مسلمان را بر اساس آثار اصلی آنان در طول تاریخ فلسفه و سنت عقلانی و استدلالی اسلامی در قالب مفاهیم مورد شناسایی، بازخوانی و تحلیل قرار می دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما