loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

به فردا فکر نمی کنم

ناشر کتاب نیستان

نویسنده مرسده کسروی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 339

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 74713 10003022
59,000 56,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رمان «به فردا فکر نمی کنم» به تأسی از سرشت رمان اجتماعی در ایران و فراز و فرودهایش روایتی است از بازنمایی زندگی انسان هایی که شرایط زیستی امروز جامعه ایرانی برای آنها فرجامی سیاه رقم زده است و اکنون در موقعیت راوی، داستان زندگی خود و آنچه از زاویه دید خودشان می گذرد را بازگو می کنند.

راوی این رمان یک زن است. زنی محکوم به اعدام. زنی که در انتظار اعدام در زندان به خرده روایت هایی از زندگی خود و زنانی چون خود در زندان در انتظار مرگ و یا فردای نامعلوم زندگی هستند را بازگو می کند. ضدقهرمان راوی داستان او هنگامی که زندگی خود را در معرض نیستی می بیند در قالب نامه ای که به مخاطبی نامعلوم نوشته شده است سعی می کند راه زندگی خود را و خواسته هایش در اندک روزهای باقی مانده را به شکلی بازگو کند.

نویسنده در رمان خود به زیبایی توانسته به موقعیت خاص محل رخداد رمان و فضاسازی روایی و نیز استخدام زبانی که راوی ضدقهرمانش را باورپذیر می کند دست پیدا کند. رمان او رمانی است که در آن بازی های زبانی و شخصیت پردازی ها با اعتدال و بدون هر نوع زیاده روی به چشم می خورد و همین مساله مخاطب را به سادگی برای دنبال کردن سرگذشت راوی ترغیب می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما