بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. آلیس در سرزمین عجایب

آلیس در سرزمین عجایب

ناشر : کتابستان معرفت

نویسنده : لوئیس کارول

مترجم : معصومه خسروشاهی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 70

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 75114 10003022
22,000 19,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آلیس یک دختر معمولی خیالباف، کنجکاو و تشنه ی ماجراجویی بود. این دختر معمولی یک روز، خود را در دنیایی یافت که هر ویژگی ای داشت به جز این که عادی باشد.

بعد از این که وارد یک سوراخ خرگوش شد، پا به یک دنیای جادویی گذاشت که یک ملکه ی بی رحم بر آن، حکومت می کرد. در این دنیا، هر اتفاقی ممکن بود رخ دهد؛ سرزمینی که کرم های ابریشمش صحبت می کردند و یک سگ به اندازه یک خانه بزرگ بود. گربه ی چشایر سرزمین عجایب در یک چشم به هم زدن، ناپدید می شد. آیا این شخصیت های مختلف، واقعی بودند؟ اگر این طور است، حالا آلیس چگونه به خانه اش بازگردد؟

بیش از یک قرن است که «آلیس در سرزمین عجایب»، شاهکار لوئیس کرول، مورد علاقه ی همه است. این کتاب یک گشت و گذار عجیب و غریب است که هیچ وقت فراموشش نخواهید کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط