loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ابزارهای تجزیه و تحلیل سیاسی: مقایسه جبهه فرهنگی انقلاب با جبهه فرهنگی معارض

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 75707 10003022
49,000 44,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«مفاهیم» یکی از ابزارهای مهم در تجزیه و تحلیل سیاسی هستند. چگونگی کاربست «مفاهیم»، یکی از دلایل شکل گیری جبهه های فرهنگی و سیاسی است. «تفاوت ها» که در ابتدا چندان جدی به نظر نمی رسند، به تدریج به صورت «اختلاف» و «تعارض» درمی آیند. در این کتاب، با گذر از ظواهر و تبلیغات (سطح)، به معنا، مقصود و کارکرد (عمق) توجه شده است. فرایند شکل گیری جبهه های فرهنگی ـ سیاسی متفاوت و معارض با یکدیگر در یک سیر منطقی با استناد به ادبیات موجود، مفاهیم و تعابیر رایج در حوزه جامعه شناسی سیاسی به صورت مقایسه ای میان پارادایم جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با پارادایم جبهه فرهنگی معارض معرفی شده اند.

آنچه مهم و اساسی است محتوا، مضمون و جهت گیری ای است که موجب «تفاوت» و نهایتاً «تعارض» گردیده و دقت و تأمل در این منابع مولد تعارض می تواند شناخت عمیق «مواضع» را جایگزین شناخت های محدود و جزئی نماید. مهم آن است که با تغییر ظواهر نیز بتوان تفکیک مورد نیاز را به عمل آورد و حدود و مرزها را تشخیص داد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

احمد

پی دی اف این کتاب موجوده؟

10 مهر 1399

سلام فروش کتاب الکترونیک انجام نمی دهیم

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما