loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

استراتژی اقیانوس آبی: چگونه فضای بازاری بدون مدعی خلق کنیم که در آن رقابت معنایی ندارد

نسخه 2015 برای بازاری های امروز

ناشر آریانا قلم

نویسنده دبلیو چان کیم | رنه مابورنیا

مترجم علیرضا پور ممتاز

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 343

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 76433 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
72,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نویسندگان کتاب استراتژی اقیانوس آبی معتقدند که تنها راه پیروزی در رقابت، تلاش نکردن برای پیروزی در رقابت است. به باور آنها به جای ورود به رقابت خونین در اقیانوس سرخ باید وارد فضای بازار نامحدود اقیانوس های آبی شد و دست به خلق تقاضا زد؛ بازاری که در آن هنوز قواعد بازی مشخص نشده است و فرصت برای سودآوری و رشد بسیار وجود دارد.
آنها در نسخۀ اول این کتاب چارچوب های عملی و تحلیلی ارزشمندی برای دستیابی به اقیانوس آبی ارائه دادند که طی ده سال گذشته مورد استفادۀ بسیاری از مدیران و کارشناسان حوزۀ کسب و کار قرار گرفت. اما همان طور که بسیاری از این مدیران دریافتند، همین اقیانوس های آبی نیز دیر یا زود سرخ و رقبا وارد آن می شوند.
در این وضعیت چه باید کرد؟ این نکته ای کلیدی است که در نسخۀ جدید، نویسندگان به تفصیل به آن پرداخته اند. آنها در فصل هایی که به کتاب اضافه شده است دربارۀ بازسازی یا تجدید اقیانوس های آبی توضیح داده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما