بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

انقلاب اسلامی: وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده مصطفی ملکوتیان | کیامرث جهانگیر

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 248

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 76851 10003022
20,000 18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب به مباحثی مهم و پاسخ به چهار پرسش پیرامون انقلاب اسلامی پرداخته است.

مباحث این کتاب بر چند چیز متمرکز شده که عبارت است از: ۱. رویکرد مبتنی بر نقش عوامل فرهنگی (چراغ وقوع)، ۲. بیان و توضیح نقش دو عامل مهم آرمان و رهبری (چیستی انقلاب اسلامی). ۳. توجه به نتایج و پیامدهای داخلی؛ منطقه ای و بین المللی، وقوع انقلاب اسلامی (سوال چهارم).

و فصل پایانی این کتاب به راهکارهایی برای دستیابی به آینده مطلوب انقلاب اسلامی (تمدن نوین اسلامی) اختصاص یافته که سرفصل های آن عبارت است از: بخش اول: وقوع انقلاب اسلامی اعم از شکل گیری و پیروزی و ماهیت انقلاب اسلامی و راه های شناخت آن. بخش دوم: پیامدهای و دستاوردهای انقلاب اسلامی در داخل، با توجه بر دستاوردهای انقلاب اسلامی پس از پیروزی تاکنون؛ ثبات سیاسی و اشغال لانه جاسوسی. بخش سوم: پیامدها و بازتاب های انقلاب اسلامی در جهان، بخش چهارم: چند مقوله برای دستیابی به آینده مطلوب، بخش پنجم، به سوی تمدن نوین اسلامی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

amir bozorgi

کیفیت کتاب خیلی بده... از سه نوع کاغذ توی یک کتاب استفاده شده! 170 صفحه کاغذ کاهی! 100 صفحه کاغذ تقریبا سبز و بقیه هم کاغذ زرد!!! به کیفیت کمی اهمیت دهید

22 مهر 1398

محصولات مرتبط