بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فقیه بصیر: مروری بر آرا و اندیشه های حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره)

ناشر دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده حسن حسینی نیکو | سید احمد موسوی صمدی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 195

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 76893 10003022
20,000 19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب به بررسی اندیشه های عالم گرانقدر حضرت آیت الله مهدوی کنی در حوزه های مختلف فقهی و سیاسی توسط اساتید، فرهیختگان و صاحبنظران آن موضوع پرداخته است.

فصل اول کتاب به بررسی اندیشه های حضرت آیت الله مهدوی کنی در فقه مضاعف پرداخته و همچنین در ادامه، بحث فقه در دانشگاه و همچنین دیدگاه های فقهی و رویه های علمی ایشان بیان شده است.

در فصل دوم اندیشه های حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره) در حوزه ی سیاست، سیاست اخلاقی، خاطراتی از سیره اخلاقی و سیاسی و ویژگی های آن حضرت بیان می شود.

در فصل سوم اندیشه های ایشان را در حوزه های مدیریتی و عملکرد مدیریتی این فقیه بصیر را از دوران مبارزات قبل از انقلاب تا دوران مدیریت در دانشگاه امام صادق و همچنین ضروزت تدوین سیره مدیریتیشان به نگارش در آمده است.

و در نهایت در فصل چهارم، اندیشه های حضرت آیت الله مهدوی کنی در فقه سیاسی و نظارت خبرگان بر رهیری به صورت موردی بیان شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط