بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تاریخ اسلام - جلد اول: سیره رسول خدا (ص)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 77670 10003022
18,000 17,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بهره گیری از سنت و سیره رسول خدا (ص) به عنوان یکی از متقن ترین آموزه های وحیانی و از اساسی ترین مؤلفه های فرهنگ اسلامی، در گرو آگاهی دقیق و عمیق از تاریخ زندگانی آن حضرت است. طبیعی است که درک عظمت تلاش رسول خدا (ص)، در گرو ترسیم چهره و سیمای صحیح سیره و تاریخ آن حضرت است. با اینکه نوشته های زیادی در تاریخ زندگانی رسول خدا (ص) قلمی شده است، اما هنوز این آثار نتوانسته اند جایگاه و عظمت رسول خدا (ص) را به شایستگی ترسیم کنند.
این نوشته در حد بضاعت کم خود می کوشد با بررسی و بهره گیری از نخستین منابع مربوط به زندگانی آن حضرت و با نگاهی جامع تر، سطح مطالعات مربوط به تاریخ زندگانی آن حضرت را ارتقا و زمینه دستیابی طلاب و دانشجویان را به متنی جامع و مختصر در شرح حال زندگانی رسول خدا (ص) فراهم کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط