بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بینوایان

ناشر بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه

نویسنده ویکتور هوگو

مترجم صدف محسنی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 372

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 78471 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب بینوایان، اثر بی نظیر ویکتور هوگو، از رمان هایی است که هر بار خواندنش حرف هایی تازه برای گفتن دارد و هر بار نیز احساسات مخاطبش را بر می انگیزد. ویکتور هوگو مهم ترین مقطع تاریخ فرانسه را در رمانی با شخصیت های زنده به تصویر کشیده است. نگاه ها و نفس های ژان وارژان و رنجیدگی و شوریدگی کوزت را می شود در سطرسطر کتاب حس کرد.

از این اثر بی نظیر فیلم ها و تئاترهای اقتباسی زیادی ساخته شده است. ویکتور هوگو در بینوایان (Les Miserables) به تشریح بی عدالتی های اجتماعی و فقر و فلاکت مردم فرانسه می پردازد، همان عوامل و محرک های اجتماعی که منجر به سقوط ناپلئون سوم شد. انحصار توزیع قدرت و ثروت در دست خانواده فاسد سلطنتی که از مشکلات جامعه فرانسه کاملا بی اطلاع بودند، بی نوایان تصویر راستین سیمای مردم فرانسه در قرن نوزدهم است. چهره چند قهرمان در بی نوایان برجسته تر ترسیم شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما