loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مار و پله: داستان زندگی ادمین کانال داعش در ایران

ناشر شهید کاظمی

نویسنده فائقه سادات میرصمدی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 404

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 78632 10003022
122,000 109,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تا حالا کتاب های متنوعی درباره اعضای گروهک داعش نوشته شده؛ ولی هیچ کس از ادمین کانال های داعش که در ایران فعالیت می کرد، خبری ندارد. کسی نمی داند این ادمین می تواند یک زن بیست و چند ساله باشد، زنی که مادر دو سه تا بچه قد و نیم قد است. زنی که با دو بچه راهی افغانستان شده، مدتی آنجا زندگی کرده و بعد دست بچه هایش را گرفته و از سرزمین داعش فرار کرده و برگشته است به ایران.
زنی ریزنقش با قد کوتاه. زنی که می تواند در یکی استان های شرقی، غربی یا جنوب شرقی کشور سکونت داشته باشد.«مار و پله» کتاب جدید نشر شهید کاظمی، روایت جذابی از زندگی «خانم ادمین» است، عنصر پیوستی گروهک داعش! زنی که از صحنه های دلخراش کشتار داعش، لذت می برد و فکر می کند دیدن اجرای حکم دین، خوب است.
زنی که وقتی دستگیر می شود، اعترافات جالبی درباره امیران داعش مطرح می کند.

این کتاب را بخوانید و ببینید داعشی ها به چه چیزهایی فکر می کنند و چه چیزهایی برایشان ارزش دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

مصطفی کریمی

نقدی بر سرگذشت مدینه : به نظر من یکی از علت های اصلی که مدینه را در این مسیر قرار می دهد تعصب های نه چندان خوب خانواده که بر پدر و برادر و تا حدی بزرگان فامیل حاکم است وجود دارد ولی به هر حال نقش عبدالمالک همسر مدینه هم بسیار موثر است. اعتیاد و بی بندباری او باعث دل سرد شدن مدینه به زندگی و به وجود آمدن خلاء روحی روانی برای مدینه که زمینه ساز ورود حسن به ماجرا است.
و همچنین به صورت عمومی سطح رفاه در مناطق مرزی و زندگی سنتی و عقب افتاده آن مردمان در آن مناطق هم بی تاثیر نیست . عدم وجود رفاه کافی و بدبختی و نبود امکانات کافی و در کنار آن نبود قوه عاقله در فامیل و حق انتخاب برای دخترها هم از دلایل دیگر است.
و همچنین آخرین عامل سن کم خانم مدینه است که زمینه را برای فریب او فراهم می کند

24 دی 1400

امیررضا مهری

سلام چند روزه کتاب به دستم میرسه؟؟

6 بهمن 1399

سلام بازه زمانی بررسی سفارشات بین 24 تا 72 ساعت روزهای کاری هست

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما