بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. حفظ تدبری سوره های قرآن مجید 38: سوره مبارکه ص
  • حفظ تدبری سوره های قرآن مجید 38: سوره مبارکه ص

حفظ تدبری سوره های قرآن مجید 38: سوره مبارکه ص

ناشر : قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده : حسین مختاری | آمنه بگماز | مرضیه شیخ

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 170

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8037010003022
38,000 34,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

همه انسان ها به طور فطری در زندگی نیازمند حرکت بر مبنای حق می باشند. انسان در موقعیت های مختلف در صورتی می تواند براساس حق عمل نماید که نسبت به آن علم داشته و به دانسته های خود رجوع کند.
قرآن مجید آخرین کتاب آسمانی بوده و دربردارنده همه حقایق است. بنابراین فراگیری قرآن و عمل بر مبنای آن می تواند پاسخگوی این نیاز فطری در انسان باشد. در این صورت حفظ قرآن عبارتست از حلقه اتصالی که علم انسان در مورد آیات و سوره های قرآن را به عمل در موقعیت ها متصل می کند.
مجموعه کتب حفظ تدبری قرآن کریم تلاشی است در جهت به عمل درآمدن معلومات قرآنی در عرصه زندگی فردی و اجتماعی و این مهم به واسطه انس، تکرار، تمرکز و تدبر در آیات و سوره ها میسر شده و در اثر این کثرت و تداوم ذکر است که حفظ قرآن محقق می شود.
در این راستا کتاب حفظ تدبری سوره مبارکه ص تلاشی است در جهت بهره مندی از«جریان ذکر کتاب» تا در نتیجه آن، حرکت مخاطب با نظام آفرینش همراستا و در اتصال با حقایق قرار گیرد؛ اتصالی که به برکت آن مخاطب می تواند در ابعاد مختلف زندگی خود، کلمه توحید یعنی؛ «لااله الاالله» را ابراز کرده و در خلال زندگی توحیدی، توان هایش در نهایت شکوفایی قرارگیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط