بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • فیلم نامه (تاریخ سینمای ایران)

فیلم نامه (تاریخ سینمای ایران)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8065710003022
24,000 21,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سینما را چه هنر بدانیم چه صنعت، چه فنش بخوانیم و چه تفنن؛ به هر حال شمشیر دولَبی است که هم میتواند فرهنگساز باشد و هم فرهنگسوز؛ بر سبک زندگی یک ملت بتازد و بر داشته هایشان یورش برد یا به پیشرفت، آبادانی و تعالی مادی و معنوی آن ملت بیفزاید. برای آنکه بدانیم وضعیت اکنونمان در عرصه سینما چیست، امروز در کجای سیر سینماییمان ایستاده ایم و چگونه میتوانیم مدارج تکامل و ترقی حقیقی را در این وادی طی کنیم، لاجرم از پیشینه این پرده نقره ای در مملکتمان باید بیشتر بخوانیم و بدانیم تا تجربه های تلخ گذشته را دوباره تکرار نکنیم.

این کتاب مجموعه ای است نسبتاً جامع و فشرده که شما را به ضیافت شناخت بازیگران و یاریگران اصلی پشت و روی سینمای ایران از دیروز تا امروز فرا میخواند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط