loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

همسو با حماسه: سیری در ادبیات مقاومت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80664 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
50,000 45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب، پس از سامان ‌دادن و دسته‌ بندی ‌کردن تعاریف موجود، در پی رسیدن به تعریفی شایسته از دل تعاریف موجود بوده‌ ایم تا با مرز‌بندی ‌کردن حوزه مضمون و محتوای این تعاریف، گامی در جهت تکامل این شاخه ادبی به‌ سوی جهانی ‌شدن آن برداریم. ادبیات جنگ، ادبیات ضد ‌جنگ و ادبیات دفاع مقدس مقوله ‌هایی هستند که این نوشته درصدد تعریفی منطقی برای آنهاست تا حدود هر ‌یک به درستی شناخته شود.

در مورد ادبیات پایداری و دفاع مقدس، تاکنون کتب زیادی در قالب شعر و نثر تألیف شده است. از بهترین نمونه ‌های آنها می‌ توان به کتب و مقالاتی با عنوان «جلوه ‌های ادبیات پایداری در کلام امام خمینی»، «ادبیات پایداری»، «تعاریف و حدود»، «تحلیل چند مؤلفه پایداری در آثار شاعران پایداری»، «ادبیات مقاومت و فلسفه پیدایش مقاومت در کشورهای اسلامی»، «گل‌ واژه ‌های ادبیات پایداری در قرآن» و «حدیث و متون غیرروایی»، «نماد و نقش‌ مایه ‌های نمادین در داستان‌ های کودک و نوجوان دفاع مقدس»، «هم‌ گرایی معنایی میان شعر و داستان دفاع مقدس» و مانند اینها اشاره کرد؛ هر چند تاکنون پژوهش مستقلی در زمینه بررسی و نقد نسبتاً جامع این مطالب صورت نگرفته است.

در این کتاب تلاش شده تا این خلأ جبران شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما