بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. فرهنگ و ارتباطات (2-15)
  5. روش های پژوهش در رسانه ها و ارتباطات

روش های پژوهش در رسانه ها و ارتباطات

ناشر : سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 614

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80839 10003022
95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آرتور آسابرگر این کتاب را با نثری ساده و اغلب از زبان اول شخص نوشته است. او در هر فصل یک بخش طنز آورده است و در برخی فصل‌های خاص لطیفه‌هایی هم به کار افزوده است. برگر هر کاری برای دوستانه بودن کتاب و پرهیز از زبان تهدیدگر و خشک رسمی که در بیشتر کتاب‌های روش پژوهش وجود دارد، انجام داده است. او تلاش کرده است با آوردن کاریکاتورهایی که خودش ترسیم کرده و ارائه مثال‌هایی از زندگی روزمره و فرهنگ مردم پسند، نگرش جدیدی از درس روش پژوهش در ارتباطات و رسانه‌ها، در ذهن دانشجویان جوان ایجاد کند.

پژوهش چیست (پژوهش کتابخانه‌ای)، روش‌های تحلیل متنی (تحلیل نشانه شناسیک، تحلیل زبان آوری، نقد ایدئولوژیک و نقد روان کاوانه)، روش‌های کیفی تحقیق (شامل تحلیل گفتمان، مصاحبه، تحلیل تاریخی، پژوهش روش شناسی قومی، مشاهده مشارکتی)، روش‌های تحقیق کمی (تحلیل محتوی، پیمایش، آزمایش، درآمدی بر آمار توصیفی)، جمع‌بندی (نوزده خطای فکری رایج، نوشتن گزارش تحقیق، منابع و واژه نامه) عناوین بخش‌های این کتاب است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط