loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مقدمه‌ ای بر اقتصادسنجی بیزی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80966 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب مقدمه‌ای دقیق برای آمار و اقتصادسنجی بیزی است. مهم‌ترین مزیت این کتاب بیان ساده و آموزشی آن است. علاوه بر آن، مثال‌های متعددی ارائه شده است که تنها به حوزه سری‌های زمانی و اقتصاد کلان محدود نمی‌شود، بلکه زمینه‌های بین‌رشته‌ای اقتصاد از جمله اقتصاد حمل و نقل، اقتصاد بهداشت، و اقتصاد سیاسی را نیز دربر می‌گیرد. در این کتاب کدهای رایانه‌ای در قالب نرم‌افزار R برای برآورد مدل‌ها نیز ارائه شده است. مترجمان کوشیده‌اند توضیحاتی را بر متن بیفزایند تا فهم مطالب ساده‌تر شود. مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان به پژوهشگران و اقتصاددانان نیز توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته اقتصاد به عنوان مکمل درسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و مبحثی از درس «اقتصادسنجی» برای دوره دکتری ترجمه شده است امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما