loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آسیب‌ شناسی روانی - جلد اول

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80969 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
31,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب آسیب‌شناسی روانی با توجه به مقتضیات جامعه ایران تدوین شده است. نویسندگان کوشیده‌اند مطالب هر فصل را با یافته‌ها و نتایج پژوهش‌های داخلی و بومی مطابقت دهند و خوانندگان را از وضعیت آسیب‌شناسی روانی در ایران آگاه سازند. افزون بر آن، به موضوع‌های تشخیصی مرتبط با فرهنگ و نیز تفاوت‌های فرهنگی توجه کرده‌اند. آن‌ها در معرفی هر یک از اختلالات، ضمن ارائه شرح ‌حال نمونه‌ای بالینی، به توصیف بیماری، ملاک‌های تشخیصی بر‌اساس DSM-5، همه‌گیرشناسی، موضوع‌های تشخیصی مرتبط با فرهنگ، تشخیص‌های افتراقی و همایند، سبب‌شناسی و رهنمودهای درمانی پرداخته‌اند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته روان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «آسیب‌شناسی روانی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما