loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فناوری‌ های وب

علم اطلاعات و دانش شناسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80991 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فناوری‌های وب با زبانی ساده، مفاهیم مرتبط با وب را توصیف می‌کند. کتاب در ده فصل تدوین شده است که در سه فصل نخست، توصیفی جامع از شبکه‌های ارتباطی و زیرساخت‌های اینترنت و وب ارائه شده است. فناوری‌های توسعه وب در فصل‌های چهارم و پنجم معرفی شده است. فصل‌های بعدی به ذخیره و بازیابی اطلاعات، فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی، آرشیو و سازماندهی اطلاعات در وب اختصاص یافته است. مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان دوره کارشناسی علم اطلاعات و دانش‌شناسی، به سایر علاقه‌مندان این حوزه نیز توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «فناوری‌های وب» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. با توجه به گسترش دامنه کاربردهای شبکه وب، کتاب حاضر می‌تواند منبع درسی یا کمکی برای دانشجویان سایر مقاطع و سایر رشته‌ها نیز باشد. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما