بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. مدیریت، برنامه ریزی و کار (5-15)
  5. تفکر سیستمی برای تغییر اجتماعی؛ راهنمای کاربردی برای حل مسائل پیچیده

تفکر سیستمی برای تغییر اجتماعی؛ راهنمای کاربردی برای حل مسائل پیچیده

ناشر : دانشگاه امام صادق (ع)

سال نشر : 1399

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

کتاب حضار در بکارگیری تفکر سیستمی، برای رفع مشکلات اجتماعی کمک بسیاری می کند. راهنمایی لازم برای تفکر سیستمی کاربردی ارائه می دهد و فرد را به سمت مسیرهایی برای یافتن اهرم ها، استفاده از داستان های سیستمی و توانایی داشتن چشم انداز هدایت می کند. در کنار روش های ارائه شده، مثال ها و نمونه های بسیاری را مورد بررسی قرار داده، به افراد نشان می دهد که تنها داشتن نیت های خوب برای کسانی که به دنبال پیشرفت پایدار در زمینه مسائل اساسی اجتماعی هستند، کافی نیست و باید در جهت تغییر سیستمی تلاش کرده و تفکر سیستمی را به عنوان یک روش در زندگی خود به کار گیرند.
استرو با بکارگیری نمونه های اجتماعی بسیار به خواننده نشان می دهد که چگونه به کمک زبان و ابزار نظریه سیستمی، می توان دلایل ریشه ای و اصلی مسائل را بهتر شناخت و علاوه بر آن توضیحات شفافی را برای ایجاد تغییرات پایدار، با استفاده از نقاط اهرمی ارائه می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط