loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راهبردهای یادگیری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81455 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ویژگی‌های یک زبان‌آموز موفق چیست؟ چگونه آموزگار زبان می‌تواند با لحاظ کردن سبک یادگیری و ویژگی‌های شخصی هر زبان‌آموز، یادگیری را تسهیل کند؟ چه متغیرهایی بر یادگیری زبان اثر می‌گذارند و میزان نسبی تأثیر آن‌ها چه میزان است؟ این‌ها نمونه سؤال‌هایی هستند که کتاب حاضر می‌کوشد با استفاده از نتایج تحقیقات علمی صورت گرفته در کشورهای مختلف به آنها پاسخ دهد. همچنین در این کتاب روش‌هایی کاربردی ارائه شده است تا زبان‌آموزان و آموزگاران بتوانند ضمن آشنایی با انواع راهبردهای شناختی، فراشناختی و اجتماعی- عاطفی، راهبردهای جدیدی را تجربه کنند و انتخاب‌های هوشمندانه‌تری داشته باشند.

این کتاب برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فرانسه در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «تهیه و تدوین محتوای درسی» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما