loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فلسفه دین

الهیات (ادیان و عرفان)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81457 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فلسفه دین به عنوان یکی از شاخه‌های فلسفه که طرح، نقد و پاسخگویی به پرسش‌های فلسفی مرتبط با دین، جانمایه مباحث آن را تشکیل می‌دهد، امروزه در محافل دانشگاهی از رونقی روزافزون برخوردار است. سابقه مباحث خاص این شاخه فلسفی را باید در میان کهن‌ترین میراث فلسفی بشر و مباحث ناظر به قلمرو متافیزیک جستجو کرد. نویسندگان این اثر کوشیده‌اند با بهره‌گیری نقادانه از ظرفیت‌های فلسفه و الهیات اسلامی در تقریر و تنسیق مسائل و چالش‌های امروزین فلسفه دین، در قالب درسنامه‌ای جامع، مجموعه‌ای از مهم‌ترین مباحث این حوزه فلسفی را با عنایت به سنت فکری اسلامی و در تناظر با سنت‌های فکری دیگر ادیان، به ‌ویژه مسیحیت که یکی از مهم‌ترین کانون‌های مباحث فلسفه دین در جهان به شمار می‌رود، محل بحث و تأمل قرار دهند.

این کتاب برای دانشجویان رشته الهیات (ادیان وعرفان) درمقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «فلسفه دین» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

علیرضا نوری

لطفا فلسفه دین را موجود کنید

12 مهر 1400

باسلام. متاسفانه چاپ این کتاب تمام شده. در صورت تجدید چاپ لینک خرید فعال می شود.
در صورت تمایل به اطلاع رسانی هنگام موجود شدن، روی گزینه "ناموجود، به من اطلاع بده" کلیک کنید.

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما