loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کمی بیشتر بمان: زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم اکبر شهریاری

5 (1)

ناشر روایت فتح

نویسنده الهه آخرتی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 192

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81522 10003022
33,000 29,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قبل از آنکه اکبر برای رسیدن به درک دقیقی از خوب و بد، مجالی داشته باشد، روزگار، با فراز و فرودهایش طوری با او بد تا می ‌کند که برای خوب نماندن و به راه درست نرفتن، به اندازۀ کافی، دلیل و بهانه داشته باشد؛ با وجود این، او که نمی ‌خواهد بازندۀ بازی ‌های گریزناپذیر روزگار باشد، عزمش را جزم می ‌کند تا هم جای خالی هر آنچه در جای خودش نیست را با حضور خداوند پر کند و هم با توکل بر او بر سختی‌ ها غلبه کرده و به منبع آرامشی تبدیل شود تا بتواند به محیط پیرامونش، عشق، محبت و آرامش ببخشد. زمان زیادی نمی ‌گذرد که در این مسیر، آن‌ گونه پیروز می ‌شود که علاوه بر اینکه نبض زندگی‌ اش را در دست می‌ گیرد و آن را قدم ‌به ‌قدم، تا مقصد نهایی و مقدسی که در جوانی دوست دارد به آن برسد، هدایت می‌ کند؛ به فردی تبدیل می ‌شود که در طول زندگی ‌اش چون عطری که بی ‌دریغ و سخاوتمندانه با رایحۀ معطرش بر دیگران اثر می‌ گذارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما