loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

انقلاب اسلامی در مازندران - جلد دوم

ناشر مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده یاصر صابری

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 534

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82125 10003022
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انقلاب اسلامی ایران با دو ویژگی اصلی حضور گسترده ی مردم در سرتاسر کشور و رهبری دینی ، از دیگر انقلاب ها متمایز است. گرچه جرقه های انقلاب در شهر های قم و تهران زده شد اما پیام نهضت ، به سرعت به شهر های دیگر سرایت کرد و همه ی ایران را دربر گرفت . این گستردگی ، توان مقابله و کنترل حرکت عمومی مردم را از رژیم شاه گرفت وپایه های آن را متزلزل کرد . پرداختن به تاریخ انقلاب اسلامی در شهر ها و مناطق مختلف کشور ، هم از جنبه ی ثبت تاریخ محلی یک منطقه ی جغرافیایی با هویت مشخص اهمیت درد وهم وجوه ناپیدا و جذابی را از این حرکت بزرگ به تصویر می کشد.
این اثر حوادث انقلاب اسلامی در شهر های ساری، بابل، آمل و بابلسر را شامل می شود که از مهم ترین شهر های استان مازندران به شمار می روند و در روند انقلاب اسلامی در مازندران نقش موثری کردند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما