loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فضایل اخلاقی ایمانی در قرآن و عهدین

ناشر دانشگاه ادیان و مذاهب

نویسنده سمیه عمادی اندانی | اعظم پرچم

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 427

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82174 10003022
120,000 114,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در جهان حاضر گفتگوی میان ادیان از چنان مقبولیتی برخوردار است که اکثر متألهان ادیان بزرگ جهت گسترش این گفت‌ و گوها کوشش ‌های فراوان می ‌کنند. فضایل اخلاقی که با ایمان ارتباط وثیقی دارند، از جمله آموزه ‌های اصلی قرآن و عهدین محسوب می‌ شوند که قادر خواهند بود زمینه گفتمان ادیان را فراهم سازد.

از این‌ رو، این کتاب درصدد است تا فضایل اخلاقی - ایمانی، هدف، مبانی و جایگاه آنها را به استناد قرآن و عهدین و همچنین مراجعه به منابعی که در این زمینه وجود داشته بالاخص تفسیرهای مربوط به آن کتب، مورد بررسی قرار دهد و پس از شناخت این فضایل در این کتب آسمانی، قصد دارد موارد اشتراک و اختلاف این دو دین را در موضوع موردنظر تجزیه‌ و تحلیل و مورد ارزیابی قرار دهد. آنچه نگارنده این تحقیق بدان اهتمام می‌ ورزد این است که در این راستا نقاط مشترک بیش از نقاط اختلاف است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما