بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. بعثت، غدیر، عاشورا، مهدویت (4)
  4. امام حسین (ع) و عاشورا (3-4)
  5. صحرا به دوش می کشد این غم را: مجموعه اشعار برگزیده اولین کنگره شعر زنان عاشورایی

صحرا به دوش می کشد این غم را: مجموعه اشعار برگزیده اولین کنگره شعر زنان عاشورایی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8226 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
2,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر حاوی شعرهای برگزیده اولین کنگره شعر زنان عاشورایی است. عنوان زنان عاشورایی یادآور نقش زنان در حماسه عاشورای حسینی است که نمی توان تأثیر آنان را در ماندگاری نهضت حسینی کمتر از نقش مردان آن معرکه خونین و الهی دانست. حضرت زینب(س) کاروان سالار زنان واقعه کربلا و تمام زنانی است که در طول تاریخ وظیفه اسلامی و انسانی خود را به انجام رسانده اند. محمدجواد شاهمرادی، فاطمه پروانه اسدی، خدیجه پنجی، اصغر رجبی، محمد مرادی و فرزانه یزدان شناس از شاعران شرکت کننده در کنگره هستند. از جمله عنوان های شعری این مجموعه عبارت اند از: دختر خورشید؛ هزار بار شکستم؛ زخمه آفتاب؛ پرواز سرخ؛ دعوت؛ بانوی صبر؛ بوی کبوتر؛ داغدار آینه ها، هفتاد و چند عشق مهاجر؛ بانوی مهر؛ هبوط عشق؛ زینب؛ ام البنین؛ حجله خونین و گهواره اشک.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط