loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

عرصه سیمرغ

پاسخی قاطع به شبهات کتاب «نقد قرآن سها»

ناشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

نویسنده حسین رضایی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 522

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82448 10003022
75,000 67,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر پیرامون بررسی و رد شبهات علمی مطرح شده در کتاب نقد قرآن سها (نام مستعار شخصی به نام سها) تهیه و تدوین شده است. در این اثر ابتدا شبهاتی در باب منی انسان و خروج آن از بین ستون فقرات، تعیین نر و ماده پس از علقه، مراحل رشد جنین، دوره حمل شش ماه و خروج شیر از بین سرگین و خون در قرآن مطرح کرده و درصدد پاسخ ‌های علمی و قاطع به آن‌ ها بر می‌ آید.

سپس نویسنده شبهاتی در معجزه ‌های علمی کتاب خدا در موضوعات پیش‌ بینی سفر به فضا، حرکت زمین، پیش‌ بینی پیروزی روم بر ایران را آورده و پاسخ می‌ دهد.

در پایان این مجموعه مولف، مسائلی در خصوص عام و خاص، ناسخ و منسوخ و مثال‌ های دیگری ذکر کرده و با قواعد علمی متقن جواب می‌ دهد. شبهه ادعای مشخص کردن کم ارتفاع‌ ترین نقطه زمین و پاسخ آن از مطالب جالب ‌توجه در این پژوهش می‌ باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما