loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آشنایی با کلیات اصول فقه

الهیات (فقه و حقوق اسلامی)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82719 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
55,000 49,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تخصص فقاهت مبتنی بر آشنایی با موضوعات گسترده‌ای از جمله عقاید، منطق، تاریخ، رجال، درایة الحدیث، معانی و بیان و فلسفه است. هدف از تدوین کتاب آشنایی با کلیات اصول فقه آشنا کردن خوانندگان با مباحث و اصطلاحات فقهی و اصولی است.
در این کتاب علاوه بر فقه سنتی، به مسائل روز توجه و در آن فقه مدرن، فقه پویا و فقه سیاسی تبیین شده است.
این کتاب ـ که حاصل سال‌ها تدریس و تحقیق نویسنده است ـ با رویکرد درس‌محور تدوین شده و برای عموم دانشجویان، به‌خصوص دانشجویان رشته‌های الهیات، مفید است. درس‌محور بودن کتاب آن را از سایر کتاب‌های فقهی متمایز می‌کند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته الهیات (فقه و حقوق اسلامی) در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مبادی اصول» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی و رشته فقه و حقوق اسلامی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما