بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درآمدی بر انسان‌ شناسی شهری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82724 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
32,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر مقدمه‌ای بر حوزه رو به رشد انسان‌شناسی شهری و دربرگیرنده رویکردهای متفاوت به زندگی شهری است.
شهرها بخش بسیار مهمی از موضوع مورد مطالعه در انسان‌شناسی هستند، زیرا بیش از نیمی از جمعیت جهان در حال حاضر در شهرها زندگی می‌کنند.
تحقیقات انسان‌شناسی به طور فزایندهای در فضاهای شهری صورت می‌گیرد و کتابِ پیش رو یکی از منابع ارزشمند و بهروز در پژوهش‌های شهری به شمار می‌رود که به لحاظ نظری بسیار نافذ است.
استادان، دانشجویان رشته انسان‌شناسی و علاقه‌مندان به کار پژوهش در حوزه مطالعات شهری (مانند جامعه‌شناسی و جغرافیا) مخاطبان اصلی این کتاب به شمار می‌روند. کتاب درآمدی بر انسان‌شناسی شهری را دو تن از استادان دانشگاه‌های هلند به نام ریوکه جفی و آنوک دی کانینگ تألیف کرده و در آن به مسائل مربوط به فرهنگ و فضاهای شهری و سبک زندگی پرداخته‌اند.
در کتاب حاضر ضمن توجه به مهم‌ترین مطالب روز درباره انسان‌شناسی شهری، دامنه جغرافیایی گسترده‌ای از شهرها نیز مورد مطالعه قرار گرفته است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته مردم‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع قابل استفاده برای درس «مردم‌شناسی شهری» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط