بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آموزش روان‌ شناسی در دانشگاه

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82784 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
40,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب ترجمه پانزده فصل منتخب از کتاب راهنمای آکسفورد برای آموزش روان‌شناسی در مقطع کارشناسی است که موضوع مهم آموزش دانشگاهی روان‌شناسی را از ابعاد گوناگون، نظیر روش تدریس و مدیریت کلاس، برنامه‌ریزی درسی، چگونگی ارتقای تفکر نقادانه در دانشجویان، و نحوه به کارگیری فناوری‌های جدید آموزشی، به بحث و بررسی می‌گذارد. مخاطبان اصلی کتابْ مدرسان رشته روان‌شناسی در مقطع کارشناسی‌اند. مدرسان دروس روان‌شناسی برای سایر رشته‌ها، مدرسان روان‌شناسی در مقاطع بالاتر، و دانشجویان رشته‌های مختلف روان‌شناسی، مشاوره، علوم تربیتی، و رشته‌های مرتبط نیز می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

کتاب حاضر به عنوان کتاب راهنما برای مدرسان روان‌شناسی و رشته‌های مرتبط و نیز به عنوان منبعی جنبی برای دروس «روان‌شناسی یادگیری» و «روان‌شناسی تربیتی» در رشته روان‌شناسی ترجمه شده است و دانشجویان رشته‌های دیگر از جمله رشته‌های مشاوره و علوم تربیتی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط