بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

حسابداری پیشرفته 1

حسابداری و مالی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82787 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
42,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر براساس جدیدترین استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی تدوین و در عین حال با استانداردهای حسابداری ایران مطابقت داده شده است. مطالب آن به زبانی ساده، برگرفته از معتبرترین متون حسابداری و کتب مرجع است. نویسنده در این کتاب با ارائه مثال‌های متعدد در هر حوزه کوشیده است به درک آسان‌تر و عمیق‌تر دانشجویان از مفاهیم و مفروضات مطرح در هر بخش کمک کند. مباحث کتاب شامل حسابداری فروش اقساطی، اجاره‌ها، کالای امانی (حق‌العمل‌ کاری)، شعب و تسعیر ارز، مشارکت‌های خاص و حسابداری شرکت‌های تضامنی؛ ترکیب‌های تجاری؛ گزارشگری برحسب قسمت‌های مختلف و گزارشگری مالی میان‌دوره‌ای است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «حسابداری پیشرفته (1)»، به ارزش 3 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعة دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط