loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مشاوره اعتیاد

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82789 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

با توجه به آسیب‌زایی همه جانبه اعتیاد و ضرورت درمان و پیشگیری از این مشکل جدی، بسیاری از متخصصان علوم انسانی درگیر کار در این زمینه هستند و مشاوره اعتیاد بخش مهمی از کار ارزشمند آنان است. بی‌تردید دسترسی به آخرین اطلاعات علمی و پژوهشی برای دستیابی به نتایج مؤثرتر از نیازهای گریزناپذیر آنهاست.

کتاب مشاوره اعتیاد پاسخی به این نیاز دست‌اندرکاران مشاوره اعتیاد است. در این کتاب مؤلف با تکیه بر تجربه طولانی کار با اعتیاد و با توجه به تازه‌ترین داده‌های علمی و پژوهشی، راهکارهای مشاوره اعتیاد را توضیح می‌دهد، به مشکلاتی که در این راه ظاهر می‌شوند با واقع‌بینی و آگاهی بسیار می‌پردازد و حتی از احتمال عودهای تکراری و شیوه برخورد با آنها غافل نمانده است.
به طور کلی همه مراحل مشاوره اعتیاد از اول تا پایان کار به صورتی روان و گویا توضیح داده شده است و بنابراین منبع بسیار ارزشمندی برای مشاوران، روان‌شناسان، مددکاران اجتماعی و دیگر متخصصانی است که در زمینه مشاوره اعتیاد فعالیت دارند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته مشاوره در مقطع کارشناسی و رشته مشاوره توان‌بخشی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی برای دروس «مبانی مشاوره پیشگیری از اعتیاد» و «مشاوره با معتادان» هرکدام به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما