بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. انقلاب و حکومت (8)
  4. انقلاب اسلامی و حکومت دینی (2-8)
  5. آوردگاه: چهل پاسخ به شبهات و چالشها پیرامون ماهیت و تاریخ انقلاب اسلامی ایران

آوردگاه: چهل پاسخ به شبهات و چالشها پیرامون ماهیت و تاریخ انقلاب اسلامی ایران

کتاب دوم چهل تدبیر

ناشر : یقظه

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 475

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82822 10003022
56,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب «آوردگاه» چهل پاسخ به شبهات و چالش‌ها پیرامون ماهیت و تاریخ انقلاب اسلامی پاسخ داده شده است. در کتاب «آوردگاه» 2500 سند و مستند کمتر دیده‌شده از تاریخ معاصر پس از انقلاب به رشته تحریر درآمده است.

در این کتاب روایت تدابیر و رویکردهای رهبری و حمهوری اسلامی ایران در حوادث و رویدادهای سیاسی و اجتماعی چهار دهه اخیر منتشر شده است. در طول تاریخ انقلاب وقابع متعدد عبرت ‌آموزی وجود دارد که غفلت از بازشناسی آن سبب تکرارشان شده است. نشناختن ظرفیت منحصر به ‌فرد رهبری انقلاب در تدبیر امور سیاسی کشور، تکرار نافرجام مذاکره و... از نمونه ‌های غفلت تاریخی هستند که اثراتش در روزمره ما به وضوح پدیدار است.

از این‌رو، نویسنده در این کتاب، تلاش دارد تا با گزیده ‌گویی و تحلیل منطقی روایت‌ها در فصول مختلف به فضای ذهنی مخاطب نسل جدید نزدیک ‌تر شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط