بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

حقوق جزای اختصاصی اسلام

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82851 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
33,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از ویژگی های برجسته نظام کیفری اسلام، نمایاندن زشتی افعالی است که ارتکاب آن جرم را محقق می‌کند. با نمایاندن زشتی افعال و پلیدی، جامعه از ارتکاب آن‌ها برحذر داشته می‌شود؛ لذا حقوق کیفری اسلام، گرامی‌داشت انسان و حفظ مقام و جایگاه والای انسان است. نویسنده با مبنا قراردادن ارزش ذاتی انسان‌ها، به دیدگاه مذاهب فقهی اسلامی در احکام جزایی و کیفری پرداخته، نقطه‌های اشتراک و اختلاف مذاهب اسلامی را مورد بحث قرار داده است. مطالعه این کتاب که حاصل سال‌ها تحقیق و تدریس نویسنده است علاوه بر دانشجویان، به قضات و وکلا نیز توصیه می‌شود.

این کتاب برای دانشجویان رشته فقه و مبانی اسلامی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی دروس فقه جزایی (1) و فقه جزایی (2) هر کدام به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط