loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آموزش هندبال: گام به گام

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82958 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
26,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هندبال ورزشی گروهی، زیبا و پرتحرک است که در آن توانایی، دانایی و پویایی کلید پیروزی است. در این ورزش که آگاهان به درستی آنرا مادر ورزش‌های گروهی و در برگیرنده زیبایی‌ها و هیجان‌ها و ظرافت‌های دیگررشته‌های گروهی می‌دانند، همه نشانه‌های آمادگی جسمانی و روانی از جمله: قدرت، استقامت، سرعت، نرمی، چابکی، چالاکی و نیز زیرکی و تیزهوشی به همراه بیشتر مهارت‌های فردی و گروهی، مانند گرفتن، پرتاب کردن، دویدن و پریدن به چشم میخورد. مطالعه کتاب حاضر ـ که حاصل سال‌ها تلاش نویسندگان است ـ علاوه بر دانشجویان به ورزشکاران و سایر علاقه‌مندان توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم ورزشی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «هندبال تیمی (1)» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما