بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

روان شناسی زبان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82966 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
48,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

روان‌شناسی زبان به پردازش زبان اعم از تولید، درک، اکتساب و بازشناسی واژه می‌پردازد. روان‌شناسان زبان با استفاده از روش‌های تجربی و با انجام دادن آزمایش‌های کاملاً کنترل‌شده در محیط‌های آزمایشی درباره این موضوعات نظریه‌پردازی می‌کنند. در کتاب حاضر، تلاش شده است که عمده‌ترین موضوعات روان‌شناسی زبان پوشش داده شود، از جمله: تولید زبان، درک گفتار، بازشناسی واژه، اکتساب زبان اول و پردازش زبان در گویش‌وران دوزبانه. در تدوین کتاب حاضر، علاوه بر استفاده از کتاب باارزش هارلی (2014)، از مقالات و کتاب‌های بسیار گسترده و تأثیرگذار استفاده شده است. در ایران، تعداد کتاب‌هایی که صرفاً به حوزه روان‌شناسی زبان پرداخته‌اند انگشت‌شمار است. از این رو مطالعه این اثر کم‌نظیر به زبان فارسی علاوه بر دانشجویان و علاقه‌مندان به پژوهشگران علوم شناختی نیز توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم ‌شناختی به عنوان منبع اصلی درس «روش‌های پژوهش در علوم شناختی زبان» در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هر کدام به ارزش 2 واحد تدوین شده است و نیز برای رشته‌های روان‌شناسی و زبان‌شناختی قابل استفاده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط