بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بچه چمدانی

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : نسترن فتحی

تصویرگر : مهناز سلیمان نژاد

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 28

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83077 10003022
9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب آمده است: زندگی آدم‌ها مثل رنگین‌کمان است، رنگارنگ. بعضی وقت‌ها سفید، بعضی وقت‌ها سبز، بعضی وقت‌ها سرخ، بعضی وقت‌ها بنفش و گاهی هم کبود. خیلی خوب است زندگی ما همیشه آن رنگی باشد که دوست داریم اما خوب‌تر این است که خودمان در همه احوال آبی باشیم. آبی به رنگ آسمان. آسمانی که با همه ابرهای سفید و سیاهی که می‌آیند و می‌روند همیشه آبی می‌ماند تا پرنده‌هایی که دوستش دارند و دوست‌شان دارد، امید پرواز داشته باشند. درست مثل بچه‌های آبی. بچه‌هایی که با همه مشکلاتی که دارند هیچ‌وقت ناامید نمی‌شوند و دست از تلاش بر نمی‌دارند. داستان «بچه چمدانی» درباه پسر بچه‌ای است که از ترس دعوا و فریادهای پدر و مادرش به داخل چمدان پناه می‌برد و با هم‌نشینی با دوستان خیالی‌اش در داخل چمدان سعی دارد خودش را آرام کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط