بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بلندی های بادگیر (ادبیات کلاسیک جهان)

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : امیلی برونته

مترجم : علی اصغر بهرام بیگی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 438

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83096 10003022
57,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این رمان از عجیب ترین و شورانگیزترین آثار ادبیات انگلیس است. امیلی برونته به همراه دو خواهرش، که آن ها نیز نویسنده اند، در ناحیه ای غم زده و وحشی، پوشیده از خلنگ و در زیر ضربه های باد زیسته است، زیرا مسئولیت های کلیسایی پدر او را مجبور به اقامت در این ناحیه می کرد.
حس عمیق پیوند با طبیعت، که در چشم او همان زمین بایر بود، به او اخلاقی قهرمانی آموخت و به وی امکان داد تا زندگی خود را بپذیرد و از آن لذت ببرد، بی آنکه شادی های دیگری به جز آن چه از ذهن خویش بیرون می کشید او را دلگرم کند. پس، این رمان اثر زن جوانی است که صرفا از وجود خویش الهام می گرفت. رمان بر زمینه های شاعرانه استوار است که در آن ساده دلی ها و درون بینی روان شناختی فوق العاده ای به توالی دیده می شود. به این دلیل، بجاست آن را بیشتر شعر بدانیم تا رمان.
قدرت و تازگی بلندی های بادگیر سبب شده که بعدا این رمان سرمشق بعضی از کامل ترین تجلیات رمان انگلیسی بشود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط