بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پدرهایی که از کتابخانه به امانت گرفتم

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : ولهن، دنیس

مترجم : فرزاد اکبرپور

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 88

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83118 10003022
9,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جوزف از رفتار پدرش خسته شده است. پدر خرید کردن را فراموش می کند. غذاهای وحشتناکی می‌پزد و به او در تکالیف مدرسه کمک نمی‌کند. جوزف مجبور است شام مدرسه‌اش را بخورد. جوزف کتابخانه‌ای پیدا می‌کند که پر از انواع پدرهاست و تمامی پدرها، پدرهایی خوب و عالی هستند. آیا او بایستی پدر منظم را به امانت بگیرد و یا پدری ورزشکار و یا پدری باهوش و یا پدری دست‌ودلباز؟ جوزف می‌خواهد تمامی آن‌ها را امتحان کند، ولی او کدام یک از آن‌ها را نگه می‌دارد؟
«پدر‌هایی که از کتابخانه به امانت گرفتم» قصه‌ای شاد است که می‌تواند تمامی بچه‌هایی را که والدینی بی‌نقص ندارند، خوشحال کند. این کتاب به قلم دنیس ولهن، با ترجمه‌ی فرزاد اکبرپور توسط انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط