بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دانش ارتباطات و جنگ روانی

در سال های 1945 تا 1960

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده کریستوفر سیمپسون

مترجم محمد معماریان

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 277

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83327 10003022
16,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جنگ جهانی دوم (و پس از آن، جنگ سرد) نقشی کلیدی در تکوین و توسعه علوم ارتباطات اجتماعی و جهت‌ گیری ‌های اولیه آن بازی کرده است. در آن دوران در یک سوی میز حاکمان، سیاستمداران و گروه ‌های ذی‌ نفوذی بودند که پرسش‌ هایی کلیدی در باب ارتباطات به مثابه یک ابزار کارآمد در نزاع بر سر قدرت سیاسی داشتند، و در سوی دیگر، دانشمندانی که به دلایل مختلف مایل بودند در پرتو تخصص علمی خود پاسخ آن پرسش‌ ها را بیابند. به این ترتیب. نوزاد ارتباطات از دل این همکاری زاده شد.

کتاب حاضر بررسی مفصل و مستندی است در مورد آن دسته از پیوندهای سیاسی - آکادمیک که تکامل مطالعات ارتباطات را در نیمه قرن بیستم در آمریکا هدایت کرده ‌اند. نویسنده، با تلاشی تحسین برانگیز و قلمی شیوا بخش ‌های مختلف این معما را در کنار هم می‌ چیند تا بعدی دیگر از این علم را به علاقه ‌مندان نشان دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما