بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شهر بی ترحم (آوای روزان)

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : مانفرد گرگور

مترجم : علی‌ اصغر خبره ‌زاده

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 242

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83529 10003022
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«تنهاگاه به گاه صدای اتومبیلی بر سنگفرش های نا منظم میدان بازار با صدای پایی در پیاده رو به گوش می رسید. گویی بیماری ای مسری شهر را از سکنه خالی کرده است.
ساکنان شهر روی تپه قبرستان کنار کلیسا جمع شده بودند... تمام این مردم بی درنگ به خانه هایشان باز می گشتند و جامه های سیاه خود را می کندند، و یک سال بعد، هم این بعد از ظهر سپتامبر را فراموش کرده اند و هم دختر جوان را».
شهر بی ترحم روایتی است از خشونت بی پایان جنگ که در چهره تعدی و شکستی بی امان جسم و جان آدمی را تسخیر کرده است. مرزهای این تعدی را نهایتی نیست؛ زوال تمام زندگی را درنوردیده است، اخلاق را، ارزش را و رویاها را؛ همچون سکوتی که پس از خاکسپاری دختری جوان شهر را فراگرفته است.

«تنها گاه به گاه صدای اتومبیلی بر سنگفرش های نامنظم میدان بازار یا صدای پایی در پیاده رو به گوش می رسید. گویی بیماری ای مسری شهر را از سکنه خالی کرده است. ساکنان شهر روی تپۀ قبرستان کنار کلیسا جمع شده بودند... تمام این مردم بی درنگ به خانه هایشان بازمی گشتند و جامه های سیاه خود را می کندند، و یک سال بعد، هم این بعدازظهر سپتامبر را فراموش کرده اند و هم دختر جوان را».
شهر بی ترحم روایتی است از خشونت بی پایان جنگ که در چهرۀ تعدی و شکستی بی امان جسم و جان آدمی را تسخیر کرده است. مرزهای این تعدی را نهایتی نیست؛ زوال تمام زندگی را درنوردیده است، اخلاق را، ارزش را و رؤیاها را؛ همچون سکوتی که پس از خاکسپاری دختری جوان شهر را فراگرفته است.
محصولات مرتبط