بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گزیده اشعار ویکتور هوگو

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

مترجم : نصرالله فلسفی

شاعر : ویکتور هوگو

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 146

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83719 10003022
2,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آثار هوگو مانند آینه ای است که انواع احساسات و عواطف و عشق ها، و تمام مصایب و آلام و خستی هایی را که مایه تحریک و اضطراب و امید، یا موجب تاثر و تنگ دلی و خشم بشر است، در آن می توان دید، و بدین سبب آثار او مربوط به یک قوم و ملت نیست، بلکه راهنما و آموزگار و تسلی بخش و عبرت آموز و مربی انسانیت است.
طایر خیال او بر محیط محدود این گیتی چون تنگ قفسی می نگریسته و همواره مشتاق بوده است که از این تنگنا فراتر پرواز کند، و در فضایی آزادتر بال گشاید. نیروی روح شاعرانه او به حدی است که به موجودات بی جان جان می دهد.
و بر آنچه در دیده دل بشر و در نمایشگاه طبیعت تاریک است، روشنی می بخشد. به همین سبب در اشعار او درخت و چشمه و باد و دریا نیز سخن می گویند، سرود عشق می خوانند، می گریند، می نالند، عشق می ورزند و در پیش آن کسی که با اسرار عالم وجود محرم است، سمیعند و بصیرند و خوشند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط