بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

من اینجا هستم

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : سعیده محمد زکی گودرزی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 16

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83828 10003022
1,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب مصور حاضر، حاوی داستانی درباره کودکان فلسطینی است که برای مخاطبان گروه ‌های سنی (ج) و (د) به نگارش درآمده است. این داستان با هدف آشنایی مخاطبان با وضعیت دردناک کودکان فلسطینی و فرهنگ شهادت به نگارش درآمده است. در این داستان آمده است: دختر فلسطینی زیر آوار خوابیده در حالی که شاهد اوضاع ترسناک جنگ و آوار است. دخترک در زیر آوار تمام خاطراتش را به «نعیمه»، دوستش و اسماء «عروسکش» یادآوری می‌ کند و از مادر و پدرش سخن می‌ گوید. امدادگران جسد بی‌ جان دخترک را در حالی که دستش از تنش جدا شده پیدا می‌ کنند و در تابوت می ‌گذارند اما او فکر می ‌کند که زنده است و تمام لحظات را شرح می‌ دهد. در پایان دخترک را در تابوت می ‌گذارند و به خاک می‌ سپارند اما نورهایی از تابوت به او ندا می ‌دهد که مادر و دوستانش آن بالا منتظرش هستند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط