بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

منطق تربیت

تحلیل مفهوم تربیت از نگاه فلسفه تحلیلی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 83840 10003022
6,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، ترجمه متن انگلیسی کتاب «The logic of Education» است که یکی از آثار معروف متعلق به حوزه فلسفه تحلیلی تعلیم و تربیت به شمار می ‌رود.
نگارندگان این کتاب که موسس مکتب فلسفه تحلیلی تربیت تلقی می‌ شوند، تلاش دارند با تحلیل مفهوم تربیت که در آن رشد دانش و فهم، جایگاه اساسی دارد، معانی ضمنی برنامه درسی، تدریس و ساختار قدرت مدارس و دانشکده ‌ها را کشف کنند. آنها معتقدند که تاکید بر شیوه همگانی تجربه در حوزه دانش، متمایز از مطالب درسی مدرسه است و مصالحه مورد نیاز میان رویکردهای «کودک ‌محور» و «موضوع ‌محور» را فراهم می ‌آورد. همچنین نگارندگان در این کتاب، سعی دارند روش‌ های مطالعه و بررسی در شکل جدید فلسفه تربیت را از طریق مثال به مخاطبان خود آموزش دهند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط