بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان
  • آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان

آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8404810003022
23,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب آسیب‌شناسی روانی کودک و نوجوان به اختلالاتی پرداخته شده است که شیوع بیشتری دارند و در آخرین دستورالعمل تشخیصی و آماری اختلالات روانی درج شده‌اند.
این کتاب در سیزده فصل تدوین شده است. در هر فصل ابتدا تعریف و واژه‌شناسی و در ادامه نشانه‌ها و ویژگی‌های اختلال بیان شده است.
در مواردی به سیر تاریخی تغییرات برخی از اختلالات نیز اشاره شده است. در مبحث سبب‌شناسی از منابع بومی هم استفاده شده و بر دیدگاه‌های تحولی و اختصاصی هر حوزه تأکید شده است.
در انتهای هر فصل نیز به درمان‌های روان‌شناختی و دارویی بر حسب واقعیت‌های هر اختلال اجمالاً اشاره شده است.

با توجه به ویژگی‌های کتاب، از جمله معرفی نمونه‌های واقعی بالینی با نام مستعار، مطالعه آن علاوه بر دانشجویان، به روان‌شناسان و دانش‌پژوهان نیز توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته روان‌شناسی در دوره کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «آسیب‌شناسی روانی کودک و نوجوان» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. در ضمن برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد نیز قابل استفاده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط