بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. ساماندهی و مدیریت سیاسی فضا در ایران

ساماندهی و مدیریت سیاسی فضا در ایران

جغرافیا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84056 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
16,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اداره بهینه امور سرزمین و ملت، اعمال سیاست‌ها، دیدگاه‌ها و ارزش‌های نظام سیاسی، کارکرد امنیتی، حقوقی و قضایی، کارکرد انتخاباتی، کارکرد سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری و کارکردهای بین‌المللی و فراملی به نحوه آمایش و ساماندهی سیاسی فضای کشور از مقیاس ملی تا محلی وابسته است. کتاب ساماندهی و مدیریت سیاسی فضا در ایران در دو بخش به چگونگی سازمان سیاسی فضا و اشکال و فرایندهای آن، و به مدیریت سیاسی اشکال و فرایندهای موجود اختصاص یافته است. نویسندگان با تدوین کتاب حاضر کوشیده‌اند بخشی از خلأ موجود در این حوزه را پوشش دهند؛ درنتیجه مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان به مدیران امور سیاسی نیز توصیه می‌شود.کتاب حاضر به عنوان منبع قابل استفاده برای درس «مدیریت سیاسی فضا» در مقطع کارشناسی ارشد رشته جغرافیای سیاسی تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط