بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ادغام فناوری در آموزش عالی؛ جنبه های اجتماعی و سازمانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84347 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
126,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) تقریباً به تمام حوزه‌های زندگی بشر راه یافته و به‌صورت بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی بشر درآمده است.
در این ‌میان، دانشگاه‌های بزرگ دنیا و متخصصان حوزه آموزش عالی، توجه خود را به استفاده از فناوری برای آموزش و پژوهش معطوف کرده‌اند و در راستای ادغام فناوری‌های نوین در آموزش عالی، تلاش‌های بسزایی انجام داده‌اند.
آن‌ها به‌خوبی دریافته‌اند که در قرن بیست‌ویکم، زندگی نسل جوان، به‌ویژه دانشجویان، با فناوری نوین درآمیخته است، تاجایی‌که از این نسل با ‌عنوان «نسل دیجیتال» و «بومیان دیجیتالی» یاد می‌کنند.

کتاب «ادغام فنــــاوری در آموزش عـــــــالی (جنبه‌های اجتماعــی و ســـازمانی)» زوایای مختلف استفاده از فناوری در آموزش عالی را درنظر گرفته و به‌گونه‌ای جامع به تمام مواردی می‌پردازد که مدیران و رؤسای دانشگاه‌ها، سیاست‌گذاران، اعضای هیئت علمی و سایر ذی‌نفعان برای ایجاد دوره‌های برخط یا توسعه آن‌ها نیاز دارند.

کتاب حاضر می‌تواند برای تمام کارشناسان آموزش عالی و کسانی‌که به راه‌اندازی درست و استاندارد دانشگاه‌های مجازی یا دوره‌های آنلاین علاقه‌مند هستند، راهگشا باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط