بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. دانشگاه و دانشجو (1-26)
  5. جستارهایی در مسئولیت اجتماعی دانشگاه ایرانی و بحران های زیست محیطی (تجربه سیلاب های 1398)

جستارهایی در مسئولیت اجتماعی دانشگاه ایرانی و بحران های زیست محیطی (تجربه سیلاب های 1398)

مجموعه دانشگاه بوم شناختی 3

ناشر : پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 782

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84405 10003022
100,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جامعه و طبیعت ایران، در دهه های اخیر به واسطه مداخله های نادرست و سیاست گذاری های نامناسب، دچار بحران های بسیاری شده که می توان ابعاد مخالف آن را در مقوله هایی مانند خشکسالی، ریزگرد، سیلاب، انقراض گونه های جانوری و نابودی جنگل ها و... دید.
در این میان، مساله اصلی آنست که مسئولیت ما در برابر این بحران هایی که ساخته ایم، چیست و هر بخشی از جامعه و نهادهای آن چه وظیفه ای برای اصلاح وضع موجود دارند.

تجربه سیلاب های بهار سال 1398، بخش زیادی از مناطق کشور را درگیر خویش کرد و زندگی مردم بسیاری را در شهرها و روستاهای مختلف، بواسطه سوء عملکرد انسانها در محیط طبیعی ایران تخریب نمود.

در این کتاب تلاش شده است دیدگاه های اصحاب علوم اجتماعی درباره مسئولیت اجتماعی دانشگاه ایرانی در مواجهه با بحران های زیست محیطی با تأکید بر سیلاب های اخیر مورد بحث و گفتگو قرار بگیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط