بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. دانشگاه و دانشجو (1-26)
  5. آموزش سواد زیست محیطی در میانه محوطه های دانشگاهی و برنامه های درسی

آموزش سواد زیست محیطی در میانه محوطه های دانشگاهی و برنامه های درسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84412 10003022
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فعالیت‌های انسان میزان و انواع بی‌سابقه‌ای از تغییرات محیطی را به بار آورده است که از سطح محلی تا سطح جهانی گسترده شده است.
آدمیان یک سوم تا نیمی از سطح کره خاکی را زیر و زبر کرده و فرساییده‌اند. بدین قرار یکی از چالش‌های محوری جامعه سده 21، سرشت و گستره کوشش انسان در راستای برقراری ارتباط پایدار با «سپهر زیست» یا «زیست سپهر» است. نحوه برقراری ارتباط به آموزش سواد زیست‌محیطی افراد بستگی دارد.

در کتاب «آموزش سواد زیست‌محیطی»، ابتدا اهداف محوری یادگیری سواد زیست‌محیطی در محوطه دانشگاه، شرح داده می‌شود. سپس راهبردهایی برای آموزش سواد زیست‌محیطی فراسوی کلاس درس سنتی ارائه می‌گردد و در پایان چگونگی تدریس سواد زیست‌محیطی در محوطه‌های دانشگاهی و در برنامه‌های آموزشی مختلف بررسی می‌گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط