بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. دانشگاه و دانشجو (1-26)
  5. دانشگاه بوم شناختی: آرمان شهری دست یافتنی

دانشگاه بوم شناختی: آرمان شهری دست یافتنی

مجموعه دانشگاه بوم شناختی 1

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84413 10003022
54,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب تحلیلی عمیقا اندیشمندانه و خوش‌بینانه یکی از نظریه‌پردازان آموزش عالی «رونالد بارنت» درباره امکان‌های ذاتی دانشگاه است.
در این کتاب بارنت، «بوم‌فلسفه» ‌ای گیرا از دانشگاه به دست می‌دهد. او در برابر روایت‌هایی که در آن‌ها دانشگاه‌ها بی‌جهت با عقل ابزاری پیوند خورده‌اند بینشی آرمان‌شهری از دانشگاه را می‌نشاند که به بوم‌شناسی پیچیده دانشگاه توجه می‌کند. دانشگاهی درگیر و منتقد که در قبال نشر آزادانه ایده‌ها عمیقا احساس مسئولیت می‌کند. بارنت به یادمان می‌آورد که آن هنگام که دانشگاه در خطر است بیش از همه به دانشگاه بوم‌شناختی نیاز وجود دارد.
وی در این کتاب از رهگذر پرداختن به موضوعاتی چون چالش‌های آموزش، حیات حرفه‌ای و پژوهش و تحقیق، معنای کلی این گذار را ارائه می‌کند که نهادهای آموزش عالی می‌توانند خود را چونان سرمشق‌های دانشگاه بوم‌شناختی فهم کنند و واقعیت ببخشند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط