بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

صدرنامه (دوره دو جلدی)

احوال و آثار آیت الله العظمی سید صدرالدین صدر و فرزندش آیت الله سید رضا صدر

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84421 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
210,000 199,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

صدرنامه در دو جلد به سرگذشت آیت‌ الله سید صدرالدین صدر و فرزندش آیت‌ الله سید رضا صدر می ‌پردازد.

کتاب صدرنامه در دو جلد تنظیم شده که جلد نخست به سرگذشت آیت‌ الله سید صدرالدین صدر (پدر امام موسی صدر) می‌ پردازد و جلد دوم به آیت ‌الله سید رضا صدر (برادر امام موسی صدر) اختصاص دارد. این مجموعه 2 جلدی با مقدمه ‌ای از آیت الله رضا استادی و حجت الاسلام و المسلمین سید باقر خسروشاهی در کنار مقدمه 2 ناشر آغاز می ‌شود.

جلد اول
فصل اول: سرگذشت آیت‌ الله سید صدرالدین صدر از تک‌ نگاری ‌ها و موسوعات متعدد و متشتّت در این فصل جمع‌ آوری شده تا خواننده با مطالعه آنها تصوری صحیح و جامع از سرگذشت آیت‌ الله صدر پیدا کند. در این فصل مطالب در دو بخش عربی و فارسی تنظیم شده و به رغم تلاش وسیع و جمع ‌آوری همه منابع تنها به منابع دست اول بسنده شده است.

فصل دوم: آثار آیت ‌الله صدر مشتمل بر سه قسمت (تألیفات، اجازات و نامه ‌ها) است.

جلد دوم
جلد دوم اختصاص به آیت‌ الله سید رضا صدر دارد. ایشان به دلیل برخورداری از سابقه خانوادگی درخشان و هوش سرشار و حرّیت و صراحت لهجه، از شخصیت‌ های مؤثر در حوزۀ علمیه قم بود.

این جلد نیز مشتمل بر دو فصل است.

فصل اول: در این فصل گذشته از تاریخ شفاهی مستند و گوشه‌ هایی از خاطرات ماندنی و خواندنی، مصادر دست اول عهده‌ دار ترسیم سرگذشت ایشان شده است.

فصل دوم: این فصل در سه قسمت تألیفات، اجازات و نامه ‌ها معرِّف آیت‌ الله سید رضا صدر است.

ویژگی برجسته این کتاب، تصحیح و تایپ اسناد و بکر بودن آن است؛ چرا که اکثر اسناد آن برای نخستین بار مجال نشر می ‌یابد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط