بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. دانشگاه و دانشجو (1-26)
  5. بین المللی سازی آموزش عالی: استراتژی ها، راهبردها و تکنیک ها در توسعه ارتباطات علمی

بین المللی سازی آموزش عالی: استراتژی ها، راهبردها و تکنیک ها در توسعه ارتباطات علمی

ناشر : پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

نویسنده : عباس قنبری باغستان

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 394

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84507 10003022
52,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب ابتدا مفاهیم و تعاریف در توسعه ارتباطات علمی و بین‌المللی‌سازی آموزش عالی، ارائه شده است.
در این مقال با مروری بر تاریخچه بین‌المللی‌سازی آموزش عالی، رویکردها، انگیزه‌ها و محرک‌های توسعه ارتباطات علمی و بین‌المللی‌سازی آموزش عالی و نیز الزامات و دلالت‌های آن بررسی شده است.
سپس استراتژی‌های بین‌المللی‌سازی و ارتباطات علمی بین‌المللی آموزش با نگاهی آسیب‌شناسانه واکاوی شده است. آن‌گاه راهبردهای بین‌المللی‌سازی و توسعه ارتباطات علمی در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با مطالعه برخی دانشگاه‌ها و نهادهای آموزش عالی موفق در سراسر جهان بیان شده است.
در ادامه تکنیک‌های مؤثر فردی در ارتباطات علمی بین‌المللی در سطوح اعضای هیئت علمی، محققان و بدنه دانشگاهی کشور معرفی شده است.
در پایان تجربه کشور مالزی در توسعه ارتباطات علمی و بین‌المللی‌سازی به عنوان یک مطالعه موردی در سه بخش «فرآیند سیاست‌گذاری در حوزه آموزش عالی»، «تجربه دانشگاهی تحقیقاتی مالزی»، و «فرآیند جذب دانشجویان خارجی در کشور مالزی» تحلیل شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط